- Деталі
-
Опубліковано: 09 листопада 2020
-
Перегляди: 938
В День української писемності та мови традиційно проводяться різноманітні заходи . Учні 7-А класу школи номер 4 напередодні свята відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Тут вони оглянули тематичні підбірки присвячені темі писемності та грамотності.
Працівники бібліотеки розповіли про умови запису до бібліотеки та правила користування каталогами. Також діти з цікавістю прослухали історію книгозбірні.
Учні ознайомилися з новинками фонду відділу міського абонементу, переглянули найцікавіші книжки для підлітків та роздивились книжки шрифтом Брайля.
Завідувачка відділом читального залу провела гостей бібліотекою, ознайомила з книжковими виставками, показала виставку картин заслуженого художника України Є. Удіна.
Для учнів виявилась дуже цікавою розповідь про різні види книжок: фотоальбоми, електронні книжки, інтерактивні книжки, книжки дуже великі і дуже маленькі. Особливо сподобались гостям книгозбірні книжки маленького формату, менш ніж 5 см, «Кобзар» Тараса Шевченка та «Українські байки» 2,5 см завбільшки.
Усі бажаючи одразу записались до бібліотеки. Маємо надію, що учні почали усвідомлювати як книги допомагають не тільки з цікавістю опановувати різні науки, але й вдосконалювати та розширити знання рідної української мови.
Велика подяка у організації екскурсії мамі нашого учня Рюміній Людмилі Олександрівні.
- Деталі
-
Опубліковано: 05 листопада 2020
-
Перегляди: 1095
Важливим кроком у реалізації проєкту "Шкільний громадський бюджет" стало відкрите поіменне голосування учнів 7-11 класів, яке було проведене представниками учнівського парламенту з 2 по 5 листопда. Роздруковані анонімні бюлетні були роздані під підпис кожному учневі/учениці. Серед трьох представлених учнями проєктів переважну кількість голосів здобув проєкт шкільної медіастудії, запропонований учнем 10-Б класу Заляном Тіграном. Відкрита демократична форма проведення голосування дала впевненість в об'єктивності вираження думки старшокласників. Перший крок до ефективних змін у роботі з учнівською громадою зроблено!
- Деталі
-
Опубліковано: 04 листопада 2020
-
Перегляди: 1146
Чи можна вважати гідним результат, коли троє з чотирьох учасників конкурсу стають призерами? Мабуть, так! Сьогодні, 03 листопада в українському домі «Перемога» відбулося нагородження переможців в міському етапі конкурсу малюнків «Врятуй життя» від організації «Червоний хрест». У номінації «Графіка» в середній віковій категорії ІІ місце посіла Андріана Об’єщик (7-В клас), ІІ місце у номінації «Живопис» у старшій віковій категорії здобув Сергій Магула (8-Б клас), та особливі вітання летять до переможниці в номінації «Живопис» у старшій віковій категорії Валерії Семенець, учениці 9-В класу. Вітаємо усіх художників та Христину Сулило, учасницю конкурсу з 9-А класу, з визнанням їх творчого потенціалу! Ми пишаємося вами та радіємо вашим успіхам!
- Деталі
-
Опубліковано: 02 листопада 2020
-
Перегляди: 1000
- Деталі
-
Опубліковано: 01 листопада 2020
-
Перегляди: 1528
Поступ у напрямку демократичних змін в освіті неможливий без розвитку учнівського самоврядування (УС), без активнішого залучення учнів до впровадження реформ, саме тому в рамках проєкту «Демократична школа» відбувся шестиденний тренінг «Учнівське самоврядування», в якому активну участь взяла і наша школа. З 19 по 30 жовтня тренери проєкту Микола Попадюк, Наталія Маркусь, Наталія Худа та Олександра Козорог створили для учасників калейдоскоп цікавих, творчих та корисних завдань: створення карти учасників тренінгу, обговорення умов ефективної командної роботи та очікувань від тренінгів, вивчення моделей, переваг, символів та ознак УС, опрацювання карток"Демократія для всіх"; визначення ролі УС на "Драбині Харта». Важливим елементом роботи стало вивчення інструментів для взаємодії та забезпечення діяльності УС в умовах пандемії. Для ефективного засвоєння матеріалу були виконані самооцінка роботи УС, SWOT – аналіз та планування подальших дій. Уже звичною приємною ознакою тренінгів проєкту є позитивна дружня атмосфера і цей тренінг не став виключенням!
Сподіваюся, що післятренінгові зустрічі з представниками УС і педагогічним колективом будуть не менш захоплюючими та безумовно такими ефективними.











