Все частіше сьогодні доводиться чути про булінг в українських школах. Прояви жорстокої поведінки є частим явищем серед підлітків. Головне завдання вчителів, батьків, громадськості : проводити відповідну профілактичну роботу , щоб запобігати таким негативним проявам. З цією метою була проведена тематична класна робота в 9-Б класі. Діти обговорили цю проблему: висловили свої думки і отримали відповідні рекомендації. Усі разом намагались відповісти на запитання:

1) Як діяти в окремих ситуаціях? 

2) Як не стати жертвою? 

3) Як правильно поступати, коли ти став свідком?

Візьміть промінь сонця і спрямуйте його туди, де панує темрява.

Візьміть усмішку і подаруйте її тому, хто її так потребує.

Візьміть доброту і подаруйте тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьміть віру і дайте кожному, хто її не має.

Візьміть любов і несіть її всьому світові.

 

 

Життєві цінності – наш внутрішній компас. Саме цю тему обговорювали з класним керівником учні 6-А класу під час години спілкування, яка відбулась 1 грудня. Дуже важливо визначитися з тим, що є найбільш головним для нас, адже цінності допомагають формувати характер, контролювати вчинки, бажання та рішення. Спілкуючись, аналізуючи та моделюючи ситуації діти зробили висновок, що цінності можуть бути у кожного свої, але основне «направити їх у потрібне русло».

Ну,  ось прийшла довгоочікувана зима , а попереду найулюбленіше свято всіх дітлахів- День Св. Миколая.

Кожен з нетерпінням відраховує дні до нього, а учні 2-Г класу роблять це по- особливому.

Адже, святий приходить з дарунками лише до чемних . Тож діти, під керівництвом вчителя - класовода Гриців Надії Михайлівни , створили "чарівний" адвент - календар "18 добрих справ до Миколая".

Відкриємо секрет- коли борода дідуся Миколи стане вся пухнаста і кудлата , то кожен добродійник отримає свій заслужений подарунок!!! Приєднуйтесь!

Творімо добро!!!

З метою усвідомлення значення добра як життєвого вибору в духовному становленні особистості була проведена виховна година у 5-В класі « Людина починається з добра». Під час класної бесіди учні мали зможу ознайомитися з цікавими афоризмами, прислів’ями про добро, добрі вчинки. Також , працюючи у групах, школярі створювали і вирішували ситуації , за яких усі люди повинні виявляти доброту і отримувати від цього задоволення. Переглянувши фільм « Те, що повертається» учні зрозуміли, що добрі вчинки людина повинна робити завжди і всюди, не чекаючи за це нагород..

 

Оновлений сайт нашої школи запрацював недавно!

Деякі розділи поки можуть бути недоступними! Якщо Ви знайшли помилки, або маєте побажання щодо вмісту сайту, пишіть нам: ternopil.school4@gmail.com