статьи о собаках

З 2008 року школу очолює Левенець Наталія Іванівна, відмінник освіти України, учитель-методист, учитель математики.

Сорок років життя віддала Наталя Іванівна Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Пройшла всі щаблі педагогічної кар’єри: від піонервожатої - до директора школи. За час, відколи вона стала директором школи, багато позитивних змін відбулося в навчальному закладі.

Чітка логіка і невгамовний характер, кипуча енергія і високий професіоналізм, хороші організаторські здібності та відданість своїй справі гармонійно поєднались у цій тендітній жінці і стали уособленням кращих рис сучасного керівника.

Наталя Іванівна разом з педагогічним колективом школи дбає про виховання освіченої, морально і фізично здорової, естетично розвиненої, працелюбної, життєтворчої особистості громадянина України.

"Ніколи не зупинятись на досягнутому" - таке життєве кредо Левенець Наталії Іванівни. Їй притаманне уміння сміливо дивитись у майбутнє і завжди бути на півкроку попереду інших.

Недаремно Наталя Іванівна визнана лауреатом конкурсів: "Кращий директор школи – 2009", "Найавторитетніший директор школи міста Тернополя – 2010", Всеукраїнської рейтингової програми "Портрети сучасниць – 2010". У 2015 році вона була обрана лауреатом конкурсу "Людина року".

Здобутки Наталі Іванівни

шаблоны joomla образование