День народження – це улюблене свято кожної дитини. Так як більшу частину часу діти проводять у школі, їм хочеться розділити свою радість з однокласниками.  Саме тому в нашому класі існує прекрасна традиція проводити  день іменинника. Це свято, яке з нетерпінням чекають і дуже полюбляють діти. На святі  вітали однокласників, разом приймали участь в розвагах та конкурсах. Наприкінці на іменинників чекали яскраві та милі подарунки, а на усіх - смачне частування.

Сьогодні не складно придбати новорічні іграшки на будь-який смак. Але набагато цікавіше зробити іграшку власними руками, вкладаючи в роботу часточку своєї душі. І не тільки тому, що не потребують багато витрат, а ще тому, що ви завжди можете додати якісь свої деталі й отримати абсолютно унікальну новорічну іграшку. Саме таку ялинкова прикрасу з фоамірану сьогодні виготовили учні 3-В класу разом зі шкільною бібліотекаркою Ясьончик О.З.

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці. Учні  3-В класу приєднуються до вітань для наших мужніх воїнів-захисників.