Напередодні нового навчального року, у день славного ювілею нашого міста 28 серпня, відбувся Х ювілейний художньо-мистецький пленер «Крізь роки, крізь століття, Тернополе, живи!», в якому взяли участь учні 8 класів нашої школи Кричківська Мар’яна, Юлія Члек, Нагорний Артур, Корпак Микола, Магула Сергій та Кулакова Дарія. Учасники пленеру, а їх було більше шестидесяти, зображували у графіці та живописі мальовничі куточки Тернополя під наставництвом художників – членів громадського обєднання «Удін і КО». Чудова погода та позитивний настрій учасників допомогли їм створити справжні шедеври, а троє з них, Юлія Члек, Сергій Магула і Корпак Микола,  приємно здивували чудовим результатом – посіли ІІ місця та отримали подарункові сертифікати на 500 гривень. Віримо, що це надихне обдарованих і талановитих учнів школи до нових вершин!

Період дистанційного навчання - це не час для суму, а чудова нагода творити і вдосконалюватися! Вашій увазі найцікавіші роботи учнів 5-8 класів з образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу "Мистецтво", створені під час карантину. Творчість єднає та надихає!

https://app.bookcreator.com/read/SaW0rbtuS-iH3BGhzGzCRA

Кожного року ми з трепетом у серці спостерігаємо за святом останнього дзвоника, адже діти стають на рік старші, дехто прощається із школою назавжди. Але сьогодні, коли ми закінчуємо цей нелегкий для учнів, батьків та вчителів рік дистанційного навчання, цей день викликає ще більше хвилювань...

Наш потяг, який зветься 2- г

Прибув на станцію, виходимо, канікули!

Нас море кличе, літечко зове,

А сонце каже: сумувати ніколи.

Бажаю всім вам океан добра,

Море здоров'я, посмішок, любові!

Яскравих вражень, радості, тепла.

Нових емоцій, зустрічей казкових!!!

 І давайте ще раз пройдемо стежинками 2- г, який вже став нашою маленькою спільною історією

Це незвичайне свято останнього дзвоника дуже незвичайного навчального року! Жодні життєві обставини не стануть на заваді щирого бажання порадіти в останній день навчального року, поділитися спогадами,веселим сміхом і щирими посмішками. Цьогоріч свято останнього дзвоника проводиться класними керівниками у форматі онлайн-зустрічі, під час якої учні переглянуть вітальне відео від першокласників та випускників та отримають вихідний інструктаж з техніки безпеки.

Оновлений сайт нашої школи запрацював недавно!

Деякі розділи поки можуть бути недоступними! Якщо Ви знайшли помилки, або маєте побажання щодо вмісту сайту, пишіть нам: ternopil.school4@gmail.com