День української писемності та мови, 9 листопада, нагадує нам, українцям, чиїх батьків ми діти, які у нас корені. Щоб бути успішною нацією, потрібно це пам’ятати.

Низка заходів відбулася у школі у цей день.  Висловлювання відомих людей спонукали замислитися про роль мови у збереженні духовності нації.Усеукраїнський ювілейний радіо диктант, який писали учні 9,11 класів,  дав можливість майбутнім випускникам перевірити рівень володіння державною  мовою (вч. Кулянда О. С.)П’ятикласники долучилися до написання І етапу Міжнародного конкурсу ім.. П. Яцика, переглянули чудовий пізнавальний фільм про українську мову (вч. Сватенко В. В.)Учні 8 класів відточували майстерність і демонстрували навички у використанні лексичного багатства мови під час гри « Мовний віртуоз»  (вч. Сватенко В. В.)

Такі заходи , безперечно, формують патріотичний світогляд громадян України.