Приєднання до проєкту "Демократична школа" був свідомим та обдуманим кроком для усього колективу Тернопільської загальноосвітньої школи #4. Карантинні обмеження не дозволили нам відразу познайомитися з тренерами ближче і зустрічі відбувалися в онлайн режимі. Саме тому такою бажаною подією стала очна зустріч із зацікавленими та вмотивованими Наталею Худою та Наталею Маркусь, яка відбулася 23 вересня у дворі школи. У невимушеній позитивній атмосфері учасники тренінгу пригадали основні засади "Демократичної школи", отримали нові поради та рекомендації щодо запровадження ідей проєкту та, найголовніше, глибоко проаналізували траекторію розвитку школи з обраних напрямків. Імплеметація посібників, створення документу "Правила школяра" та служби медіації, запровадження тренінгів з вирішення конфліктних ситуацій у школі - ось невеличкий перелік питань, які вирішувалися у тісній взаємодії учнів, вчителів, представників громади та батьків. Власне така взаємодія і є запорукою успішного демократичного розвитку школи.