Які наслідки насильства для людини ви знаєте? Як допомогти однокласнику, який потерпає від насильства? До кого потрібно звернутися за допомогою у випадку насильства(булінгу)?

Ці та інші питання розглядали учні 7-В класу ТЗОШ№4 з психологами Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі КЗ ТМР Тернопільського міського центру соціальних служб під час тренінгу "Ні насильству".

В інтерактивній формі діти актуалізували свої уявлення та знання про повагу до  себе та оточуючих, причини конфліктів, види та прояви насильства, булінг та захист власних кордонів. Слухали, дискутували, виступали, дивувалися та навчалися.