Дитячі рученята тримають символ миру - білосніжного голуба з оливковою гілочкою в дзьобі, - а тишу навколо тривожно розривають гудки сирен.

Але попри все в дитячих очах не страх, а надія на те, що в якусь мить війна закінчиться.

Сьогодні учні ТЗОШ 4 зробили маленький крок до нашого Дня перемоги. Незважаючи на вранішню тривогу, у школі було проведено єдиний урок на тему "Всесвітній день миру".

У кожному класі відбулися цікаві заходи. Зокрема учні початкових класів побували на чудових майстер-класах, взяли участь у вікторинах, власноруч створювали листівки.

А вже в старших класах діти виготовляли символи миру в техніці орігамі, робили колажі та презентації.

Кожна дитина в школі вклала у свій виріб найбажанішу мрію: хай якнайшвидше закінчиться війна. Адже мир - це найбільше щастя на Землі.