Учнівське самоврядування — це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами, під керівництвом відповідального педагога.

Щороку в школі відбуваються вибори голови Учнівського парламенту. В останні дні вересня проводяться вибори, які повністю повторюють формат справжніх виборів представників влади.

Щиро вітаємо:

Голову Учнівського парламенту: Іванюк Олесю, ученицю 9 – В класу.

Заступника голови Учнівського парламенту: Ангелюк Софію, ученицю 9 – В класу.

Секретаря Учнівського парламенту:  Гевко Оксану, ученицю 9 – В класу.

Переконані, що досвід роботи керівників комісій в учнівському парламенті, цілеспрямованість та відповідальність стануть надійною запорукою розвитку учнівського парламенту на найвищому рівні.

Бажаємо вам невичерпної енергії, незмінних успіхів у всіх починаннях та задоволення від результатів своєї праці.