Шкільний етап обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози, поезії та творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова", присвячений  75-ї річниці створення УПА,  цьогоріч відбувся 22 жовтня. Метою конкурсу є патріотичне виховання школярів. Перегорнувши не одну сторінку історії, учні нашої школи зуміли передати свою любов та пошану усім героям України через мелодійну пісню та мудре слово. Ми наповнені духом своїх волелюбних предків та багатою історією нашої держави.

Вірші патріотичного спрямування продекламували учні  2,3,4 класів. У виконанні молодих патріотів України звучали пісні «Лента за лентою» , «Соколи», « Ми маленькі козачата», «Ми хочемо миру» та інші. Окрасою фестивалю була пісня «Моя Україна» у виконанні вихованців вокальної студії 3-4 класів, яка стала переможцем.

І якщо хочемо осягнути минуле України, то маємо багато вчитися, знати, пам’ятати. Таким був лейтмотив шкільного фестивалю-конкурсу.