Саме за такі неймовірні дні і можна любити шкільне життя! У гості до нашої школи 18 вересня завітала чисельна делегація учасників XXXIV зльоту європейської родини шкіл імені Юліуша Словацького. Цей приїзд гостей був присвячений 210-ій річниці з дня народження знаного поета-уродженця тернопільського краю. Зустріч розпочалася з традиційного привітання та покладання квітів до пам’ятної дошки на будівлі школи, що будувалася колись як гімназія імені Ю. Словацького. Після урочистого вітання в актовій залі і невеличкого концерту гості відвідали музейні кімнати школи. В музеї поета вони ознайомилися з експозицією, що розповідає про життєвий і творчий шлях митця. В музеї бойової слави гості виявили особливу зацікавленість коло стендів, присвячених подіям на Сході України, демонструючи обізнаність та громадянську свідомість. Після смачного обіду у шкільному кафе-клубі настав час для веселої і пізнавальної розваги – квесту по школі. Учасники були об’єднані у 5 команд і згідно маршрутних листів виконали цікаві завдання для командного виконання на 6 локаціях та дали відповіді на запитання на знання творчості Юліуша Словацького. Зустріч завершилася екскурсією центральною частиною міста, під час якої вони побачили об’єкти, пов’язані з історичними подіями минулого. На згадку про своє перебування вони залишили побажання та слова щирої подяки на презентаційних дошках у коридорах школи та побажання майбутнім поетам, що разом із спільними фотографіями будуть оформлені у фото колаж – новий експонат музейної кімнати. Зворушливі слова прощання, здивування та захоплення школою і містом, весела практика з польської та англійської мов для учнів та вчителів – хіба можливо перелічити усі яскраві моменти цього незабутнього дня! Ми розширюємо кордони своєї діяльності і кордони свідомості наших талановитих учнів! Переглянути фото...