17 вересня у м. Кременці в рамках 34 зльоту європейської родини шкіл ім..Юліуша Словацького відбувся міжнародний конкурс декламації творів Ю. Словацького під назвою „W kręgu poezji Juliusza Słowackiego” («У колі поезії Юліуша Словацького»). Учасниками цього конкурсу стали і учні нашої школи. Гідно представили школу Залян Тігран із прозовим твором «Лист до матері» та Наконечна Лілія з поезією «Там під оком пам’яті». Нами був відвіданий музей Ю. Словацького у Кременці. Яскраві враження залишив по собі і музейний концерт конкурсантів. Крім того, варто зазначити, що учасниками конкурсу були учні не лише з України та Польщі, але й Чехії та Литви. Учні нашої школи з задоволенням скористалися нагодою та поспілкувались з цими учасниками. Тем для розмов було безліч. А ще настрою додали барвисті краєвиди. Милували око ті місця, по яких колись ступала нога Ю. Словацького. Яскраві пейзажі та теплі розмови з шанувальниками творчості великого польського поета уродження Тернопільщини залишили незабутній слід у пам’яті усіх учасників конкурсу і просто гостей Тернопільщини. Переглянути фото...