Скажіть, ну що це за шкільне життя без руху? Отож розпочали ми цей день з енергійної руханки. Спершу наймолодші, а потім вже і поважні старшокласники на шкільному подвір'ї танцювали запальні банси під керівництвом молодих , енергійних учителів.  Тренували м'язи, тренуймо і мозок) У квесті "Школа - це життя , життя - це школа" залюбки взяли участь і вчителі, й учні. А щорічна шкільна вікторина у форматі " Конкурс 50 слів" вкотре підтвердила, що діти володіють неабиякими знаннями зі всіх галузей науки. Проте це було ще не все.  На завершення дня відбувся батл "Дівчата рулять", де змагалися дві команди: молоді вчительки та невгамовні учениці) результати були непередбачуваними: обидві команди здобули максимальну кількість балів і отримали у подарунок запрошення на каву з директором.  Хакатон триває) Далі буде...