У понеділок, 15 квітня 2024 року у школі незвичний день. Адже відкриття освітнього хакатону відбувається не щодня) при вході вас весело зустрічають учні, переодягнені в костюми екзотичних тваринок. Вони створюють позитивний настрій на весь день.

Далі розпочинається найцікавіше. Учні 9-11 класів отримали можливість побувати в ролі вчителів для дітей 1-8 класів.

А справжньою родзинкою дня став крос-урок, проведений десятикласниками. Посидіти за партами й згадати шкільні роки змогли всі охочі вчителі. А учні, отримавши на годину можливість ставити двійки та робити зауваження, побачили й інший бік медалі: їхні підопічні не відрізнялись зразковою поведінкою та всіляко намагались повеселитись на уроці. Хакатон триває. Далі буде....