- Деталі
-
Опубліковано: 04 вересня 2019
-
Перегляди: 1126
Зустріч учнів 5-Г та 6-В класів з представниками Головного управління юстиції в Тернопільській області. Тема зустрічі «Я маю право». Учні відповідали на цікаві запитання гостей, були активними учасниками заходу.( Переглянути фото...)
- Деталі
-
Опубліковано: 04 вересня 2019
-
Перегляди: 1187
Учні 5-А Тернопільської ЗОШ 4 розпочинають навчальний рік, даруючи нашій малій Батьківщині «Алею учнівських мрій», яка знаходиться на вулиці Злуки біля пам’ятника воїнам-афганцям . Оскільки однією із ключових компетентностей заходу була екологічна грамотність, то висадження дерев є гарним способом прищепити учням любов до природи та краси. Мудреці обіцяють кожному , хто посадить дерево, рік щастя. Отож, 5-А бажає усім щасливого нового навчального року! Подія була би неможливою без сприяння батьківської громади класу. Особлива подяка голові батьківського комітету Одарчук Людмилі Анатоліївні. (Переглянути фото...)
- Деталі
-
Опубліковано: 03 вересня 2019
-
Перегляди: 1276
Незвичним був не лише день проведення Свята першого дзвоника, але і його формат. Святкової неділі 1 вересня першокласники та одинадцятикласники школи зустрілися на театральному майдані і стали свідками танцювального батлу, у якому, звичайно, перемогли талант, енергія, завзяття і радість. Виступ танцювальних колективів «Альянс» та «Денс лайф» був доповнений життєрадісним танцем від школярів, а гарний настрій учасникам свята створювали фіксики Нолик та Сімка.
Свято продовжилося у парку ім.. Т.Г.Шевченка на чисельних локаціях від навчальних закладів міста, серед яких наша школа представила свої досягнення з різних напрямків діяльності. Це і участь у проектах «На крилах успіху», « Крок у науку», представлення активної міжнародної співпраці, наукові пікніки, мистецький пленер, показ моделей шкільної форми для першокласників, виготовленої вчителями трудового навчання, інтеграція елементів медіа грамотності у програмі шкільних предметах, показ лялькової вистави. Злагоджена підготовка до свята стала запорукою його позитивного та схвального сприйняття з боку батьків та учнів школи.
- Деталі
-
Опубліковано: 03 вересня 2019
-
Перегляди: 1114
Учні 4-х класів разом з класними керівниками Карташовою І. Я., Голдою А.А., Залипецькою О. розпочали навчальний рік незвично. Пройшли квест «Україна різноманітна». Діти рухалися локаціями у парку Т.Шевченка і виконували різноманітні завдання. Море емоцій і позитиву. Усім вдалого старту!


