Створити новорічний настрій просто- посміхніться всім навколо і займіться чимось креативним! 3-Г поєднав приємне з корисним і ще й смачним)

Пряники у кожного вийшли особливі! Тож, смачного!!!

             Учні 4 класів на ГПД  не сумують, а проводять час весело та з користю.

Бажаємо усім новорічного настрою, віри в чудеса і здійснення мрій, щасливих і радісних днів. 

22 грудня в 1-А класі пройшов тематичний день

«100 днів у школі, або пригоди Білосніжок та 7 гномів»

Ранкове коло ,всі уроки та 

навіть перерви були об‘єднані  однією темою. 

Ігри  мовні та математичні, анаграми, ребуси, пантоміма, дефіле, пошук скарбів,фотосесія… Розваг було багато. За 100 днів  навчилися читати, рахувати, дружити, працювати в групах і просто веселитися!

Екватор 1 року життя в школі успішно здолали!

Найчемніший період у році- це ,безумовно, в очікуванні Св. Миколая. Учні 3- Г класу ретельно готувались до цього свята : складали список добрих справ, " підтягували" навчання і найголовніше- провели "Піжамаparty")))Конкурси, дискотека, обмін подарунками і супер-смачне пригощання!!! Наше свято пройшло незабутньо!!!То ж учні і класний керівник 3-Г класу Гриців Н.М. вітають всіх зі святами!!!Нехай кожен знайде під подушкою те, про що мріє !  Вірте в  дива і вони обов'язково здійсняться!

Оновлений сайт нашої школи запрацював недавно!

Деякі розділи поки можуть бути недоступними! Якщо Ви знайшли помилки, або маєте побажання щодо вмісту сайту, пишіть нам: ternopil.school4@gmail.com