Що може бути краще за бажання обдарованих та успішних випускників повернутися до школи із бажанням поділитися набутим досвідом та знаннями? Саме так сталося 28 грудня, коли наша учениця, переможниця багатьох олімпіад та конкурсів з образотворчого мистецтва, Катя Колісник провела майстер клас з ліногравюри для талановитих художників старших класів. Навчаючись у Краківській академії мистецтв, Катя опанувала багато матеріалів та технік, проте ліногравюра, за її словами, одна з найулюбленіших. Вона не просто розповіла та показала як працювати у цій техніці, але й забезпечила учасників усім необхідним для роботи. Результат – це не лише гарні роботи, але й чудовий настрій та впевненість у своїх силах, які так потрібні творчим людям!