статьи о собаках

Небесна сотня – безневинна жертва…
Бандитам не сховатись за хрестом
Отим хрестом, де їхня совість мертва
Зрікається і серцем і чолом…
У прощену неділю впала долу,
Простіть нас браття, миленькі, простіть…
За Україну – зранену і голу…
За Вас не впала і за Вас стоїть!

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі…

20-22 лютого 2017 року в ТЗОШ №4 відбувались заходи пам’яті Героїв Небесної Сотні, в яких взяли участь учні всіх класів.

Учні початкової школи малювали малюнки та оформили інформаційні куточки, учні 5-11 класів виготовили стіннівки, з яких було сформавано «Стіну пам’яті».

22 лютого учні 9-Б та 10-го класів разом із вчителем історії Риловою Г.В. взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Того ж дня для учнів 8-х класів заступник директора з виховної роботи Петкова О.С. провела Урок сучасної історії з переглядом та обговоренням фільму «Майдан. Люди. Герої.». На початку уроку учениця 8-А класу Магула Катерина прочитала власний вірш, присвячений тим трагічним подіям, з яким перемогла на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Герої не вмирають! Вони вічно житимуть у наших серцях!!!

шаблоны joomla образование