Школу засновано у 1945 році (будівля складається з 4-х поверхів, проектна потужність – 800 учнів).

Будівля школи прийнята в експлуатацію у 1908 році, зруйнована під час другої світової війни, повторно здана в експлуатацію у 1952 році. За 63 роки капітального ремонту не відбувалося. Але незважаючи на її вік і зношеність адміністрація школи разом із колективом працівників та батьків учнів постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані.

Кожен рік виконуються капітальні та косметичні ремонти, є висновки державної санітарно – епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 19 кабінетів для учнів 5-11 класів, 9 кабінетів для учнів 1-4 класів.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів школи.

У закладі функціонує радіостудія "SMILE FM", медіастудія "Inside MEDIA".

Усі навчальні приміщення мають доступ до мережі Інтернет та можливість використання вільної зони Wi-Fi.

В школі створений інформаційно-комунікаційний центр,   також є актова зала, бібліотека з читальним залом, 2 спортивні зали, кімната школяра, дві музейні кімнати, ігрова кімната, спальня для 6-річок, методичний кабінет, кабінет соціально-психологічної служби, бухгалтерія, їдальня, медичний кабінет.

Медичне обслуговування учнів в навчальному закладі здійснюється 2 медсестрами. Медичний кабінет розташований на 2 поверсі, повністю забезпечений необхідними медикаментами, зроблений ремонт.

З метою забезпечення комфортних і безпечних умов освітнього процесу, який відповідає віковим нормам учнів, збереження здоров’я й попередження харчових та інфекційних захворювань, у школі організовано гаряче та буфетне харчування учнів 1-11-х класів у шкільній їдальні.

Фото навчальних кабінетів можна знайти в розділі Віртуальна екскурсія.