Здобута перемога це ще не все,

все – це постійно бажати перемоги.

Вінс Ломбарді

Впродовж тижня (23-27 січня) на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 проводився чемпіонат Тернополя з баскетболу 3х3 (Streetball) серед школярів в залік Тернопільської юнацької спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТЕ». Неймовірний азарт учасників, гарний настрій та активна підтримка глядачів зробили цей турнір незабутнім і яскравим.

Кожна гра була по-справжньому видовищна та захоплююча, яка тримала в напрузі як гравців, так і вболівальників. Перемоги прагнули усі, проте не всі змогли подолати групові ігри і попасти у фінал.

Гравці Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 завдяки злагодженій командні роботі та хорошим навичкам гри у вольовій та напруженій боротьбі здобули почесне перше місце на чемпіонаті Тернополя серед школярів з баскетболу 3х3 (Streetball). А «Кращим гравцем» турніру став капітан нашої команди Артем Скрипець.

Висловлюємо слова подяки організаторам, суддівській бригаді та господарям ТЗОШ № 26.

Вітаємо нашу командою зі заслуженою перемогою!

Вчитель фізичної культури Клапач О.І.

Для учнів 7Б це непросто сучасний патріотичний слоган, для цих дітей це життєва реальність, з якою вони живуть... Адже в нашому класі від початку війни була найбільша кількість учнів, які вимушено покинули свої домівки.
Раді за кожного з них, що незважаючи ні нащо, учні зі Сходу України швидко адаптувались та ставали частинкою родини четвертої школи.
І як важко потім прощатися з справжніми друзями, які,на щастя,мають можливість повернутися додому. Ось таким і радісним та водночас сумним був один з січневих днів учнів 7Б- Михайло Філіпський, який з нами провчився майже цілий рік, повертається додому в Харків та буде тепер вчитись в своїй школі.
 Ми знаємо Михайла як позитивного, доброго та розумного хлопця. Бажаємо, щоб війна скінчилася, і ми зустрілися знову у вільній і мирній країні в Харкові чи Тернополі! Бажаємо тобі,Михайло, щоб ти знайшов душевний спокій і вірив в нашу перемогу! Мирного неба і безмежного щастя! Бажаємо міцного здоров'я, довгого і щасливого життя під мирним і безхмарним небом!
З любов'ю учні 7Б

З нагоди відзначення одного з найважливіших державних свят День Соборності України учні 9-В класу відвідали інформреліз «Велич України в соборності і єдності» – за участі історика, співробітника Тернопільського обласного краєзнавчого музею Андрія Лесіцького.

«Озброївшись» інтерактивною картою, ми пройшли увесь нелегкий шлях України від Першої світової війни до сьогодення, дізнались хто і як торував шлях соборності, дивувались та захоплювались, як народ з такою складною долею зумів зберегти свою ідентичність, пронести крізь бурі та віки свою культурну спадщину і як сьогодні мужньо б’ється за свободу й незалежність – свою та прийдешніх поколінь українців.