В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", учні 10-А класу активно прийняли участь у тренінгу "Насилля - просто про складне". Працівники Тернопільського міського центру соціальних служб, представники Денного центру соціально-психологічної допомоги, Вольшаницька Ірина та Бартків Оксана, розкрили цікаву та доступну інформацію про допомогу особам, які постраждали від домашнього насилля та посягань за ознаками статі. Детально висвітливши важливі аспекти, вони надали учням корисні рекомендації для формування безпечного та підтримуючого оточення. Участь у таких ініціативах дозволяє молоді не лише розуміти проблему, а й активно сприяти її вирішенню в майбутньому.

     Надворі сніг, але на календарі – осінь. Саме час привітати наших осінніх іменинників. Учні 4-В класу відвідали майстер-клас з приготування піци у піцерії «Фламінго». Діти із відповідальністю та із захопленням виконували свою роботу. Увесь час панувала дружня атмосфера. Учні відчули море емоцій та отримали незабутні враження, відчули себе справжніми піцайолами. Привітали наших іменинників, вручили їм корисні подарунки.

      На завершення майстер-класу кожен учасник скуштував піцу та взяв додому, щоб пригостити рідних.

Толерантністю називають повагу до людської індивідуальності. У цей  день говорять про важливість визнання унікальності кожної людини, тому не випадково святкування Дня толерантності було  обране днем посвяти  для п'ятикласників ТЗОШ №4! Їх урочисто прийняли у велику шкільну родину старшої школи. Учні презентували свої класи,  створювали «букет толерантності», що є дуже символічним для цього дня . Усвідомлення того, всі люди є різними, однак рівними у правах є дуже  важливим. Свято вдалось!!!!