Як почуватися безпечно у мережі Інтернет

Ми не уявляємо свого життя без Інтернету.  У швидкому ритмі життя, ми часто не задумуємося над безпечністю нашого простору. Сьогодні, 9 лютого, на виховній годині, яка була присвячена Дню безпечного Інтернету 2021  учні 8-В класу спробували розібратися у дуже актуальному  питанні  сучасності: «Як зробити своє життя безпечним у мережі Інтернет?».

Під час зустрічі спробували розрізнити правду від фейку про Інтернет, за допомогою QR кодів називали електронні девайси  та як вони пов’язані із Інтернетом, аналізували, що потрібно знати та виконувати для того, щоб бути в безпеці online, визначали позитивні та негативні сторони соціальних мереж та додатків,розгадували ребуси.    Також, обговорили рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі.

Як виявилося, учні добре обізнані у безпечності Інтернету, знають, як себе вести, коли загрожує небезпека, яку інформацію можна, а яку не можна надавати про себе у мережі.  Проте, під час рефлексії учні відзначили, що багато дізналися нового та корисного, пригадали основне.

Соціально-психологічна служба

Наказ №509 22.05.2018 Про затвердження положення про психологічну службу у системі освіти України

Духовний заповіт

Поради для батьків

Профілактична бесіда з дівчатами 11 класів на тему Справжня любов чекає 13 лютого 2020 року.

19-20 жовтня тренінг-навчання Молодіжний працівник.

Арт-терапевтичне заняття з педагогічним колективом школи 7 жовтня 2020 року.

Благодійна акція до Дня людей похилого віку.

Підсумкова конференція фахового конкурсу для психологів та соціальних педагогів Нові технології в новій школі 21 травня 2019 року.

Стоп булінг проведення профілактичної бесіди працівниками управління соціальної політики в Тернопільській області 21 вересня 2019 року.

Участь в благодійній акції Миколай про тебе не забуде 18 грудня 2019 року.

Презентація роботи соціально-психологічної служби на міському методичному об'єднанні фахівнців психологічної служби міста 19 листопада 2019 року.