ДО Веселкова країна

Думаєте, що початкова школа – це класи та уроки? Прописи і букварі? Помиляєтесь!.. Початкова школа – це Веселкова країна. Саме таку назву має дитяче об'єднання,яке діє в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4.

Тому з метою залучення учнів до самоврядування, виховання в них пізнавальних інтересів, виявлення активності в підготовці корисних справ, свят, конкурсів, змагань, згуртування класних колективів, у школі з 2007 року діє дитяче об’єднання «Веселкова країна». Це об’єднання має свої закони, традиції, символіку й атрибути: галстук з кольорами веселки, емблеми, девізи.
Але, звичайно, найважливішим є етап практичний, який включає проведення. Традиційні зупинки «Веселкової країни» ЧЖЗ (Червоний, Жовтий, Зелений) – мета цієї зупинки формування навичок безпечного поводження на дорозі, засвоєння правил дорожнього руху. Учень грамотний пішохід.

Фотоматеріали

Зупинка 1 (переглянути фото)

Зупинка 2 "Червоний-жовтий-зелений" (переглянути фото)