Ми сильно недооцінюємо такі звичні для нас фрукти — і дуже дарма.Ви впевнені, що знаєте про яблука все? Є речі, які ми недостатньо цінуємо лише тому, що вони завжди поруч. Ми віримо в супервластивості "суперфудів" і так мало знаємо про справді цілющі продукти, які є навколо нас.

То що ми знаємо про яблука?

Так, яблука багаті на клітковину, пектин (розчинну клітковину), яка поглинає токсини, радіонукліди, канцерогени, дарує свіжий колір обличчю, запобігає атеросклерозу, багатьом видам раку, є хорошою профілактикою алергій, зміцнює імунітет, бо годує корисні бактерії в кишечнику.Яблука містять мелатонін, який допомагає міцно спати та відновлювати/омолоджувати організм під час сну.

Також від депресії яблука дуже допомагають: 1-2 штуки за день.

Сьогодні , у нашій школі в особливий спосіб відзначили цей день:  досліджували, аналізували, малювали, ліпили, творили дива із цим фруктом. Дізналися дуже багато та корисного. А, на завершення, адміністрація школи привітала учнів із початком довгоочікуваних канікул та пригостила смачними яблуками!!!