З З 11.10.16 до 21.10.16 у школі проходила декада національно-патріотичного виховання.

В рамках декади проводився конкурс патріотичного малюнка, пройшла благодійна Акція «Допоможи бійцю АТО», проведено військово-патріотичний вишкіл для учнів 9-10 класів з представниками Цивільного корпусу «Азов», екскурсію учнів 11 класу в Тернопільський краєзнавчий музей на тему: «Тернопільщина в Другій світовій війні».

Також учні школи взяли участь у міських змаганнях «Козацькі забави» та міській воєнізованій естафеті.

У День Захисника України проведено патріотичні флешмоби та Єдиний урок Мужності, проведено екскурсії у шкільний музей Бойової Слави, також відбулись зустрічі учнів школи з учасниками АТО та волонтерами.

Також під час декади проведено святкову програму до Дня Захисника України за участю військових капеланів, бійців 44-ї бригади, учасників АТО, волонтерів.