Об’єднані спільною метою та спільним бажанням миру – саме такими зустріли початок нового навчального року учні, батьки та педагогічний колектив Тернопільської загальноосвітньої школи №4. Символом свята стало жовто-блакитне серце, адже усвідомлення національної ідентичності стало визначальною рисою усієї освітньої діяльності на сучасному етапі.

У кожному з класів відбулися різноманітні заходи, присвячені пошані захисникам та захисницям України, серед яких були майстер-класи із виготовлення листівок, урок в шкільному музеї національної звитяги, урок пам’яті загиблих воїнів, зустріч із батьками- військовослужбовцями, представниками превентивної поліції, урок ментального здоров'я " Ти як?" тощо. Кульмінацією свята стали голуби миру, що злетіли у небо як символ віри та надії на перемогу. Зворушливо та символічно перший дзвінок пролунав від двадцяти одного першокласника, батьки яких захищають нашу країну від ворога. Ми впевнені, що вогник надії на те, що цей рік стане переможним, загорівся у серцях наших учнів – інтелектуалів та патріотів!

Переглянути ВСІ ФОТО