Сила свідомості - це як світло,

яке освітлює перешкоду і розчиняє її,

або показує тобі, як цю перешкоду обійти!

(Екхарт Толле)

26 квітня у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4  в рамках проведення Дня цивільного захисту для учнів 5-6 класів відбулися тематичні рухливі ігри та естафети (- «Увага! Небезпека»; - «Стоп! Вогонь!»; - «Повітряна тривога») та зустріч  з тренером з бойового гопака та рукопашного бою,  учасником бойових дій, добровольцем батальйону «Картацька Січ» - Владиславом Лавніковичем (тема бесіди: «Сильна, здорова, відповідальна та свідома молодь – запорука нашої перемоги»).

Основна мета цих заходів - це вироблення алгоритму ефективних дій безпеки життєдіяльності у дітей під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру. Учні школи вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя і здоров’я.

Вчитель фізичної культури – Клапач О.І.