Успіх – це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої,

не втрачаючи ентузіазму.

Вінстон Черчилль

18 квітня на спортивній базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено груповий етап чемпіонат Тернополя з волейболу серед школярів (дівчат) в залік Тернопільської юнацької спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТЕ». Неймовірний азарт учасників, гарний настрій та активна підтримка уболівальників зробили ці змагання незабутнім і яскравим.

Волейболістки Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 продемонстрували злагоджену командну роботу та професійні навички гри у вольовій та напруженій боротьбі зі своїми суперницями та гідно представили наш навчальний заклад на цьому турнірі. Адже, кожна партія була по-справжньому видовищна та захоплююча, яка тримала в напрузі як гравців, так і вболівальників.

Вітаємо нашу команду з достойним результатом! Бажаємо подальших перемог не тільки у спорті, а й в усіх починаннях!

Щиро вдячні керівництву Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов за теплий прийом та організаторам за хороший турнір в таких непростих умовах.

Вчитель фізичної культури – О.І. Клапач