Без гри не має і не може бути

повноцінного розумового розвитку.

(В.О. Сухомлинський)

16 березня  на спортивній базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено міський етап одного із наймасовіших фізкультурно-оздоровчих заходів України серед учнів  «COOL GAMES».

Учні нашої школи не стояли осторонь, а гідно представили свою найкращу Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ № 4 на даних змаганнях.  Наші школярі показали свої вміння працювати в команді, дисциплінованість, лідерство, толерантність і здорову конкуренцію.

Родзинкою змагань «COOL GAMES» є те, що школярі змагаються не в конкретних видах спорту, а можуть проявити свою спритність, швидкість, силу, сконцентрованість в ЕСТАФЕТАХ, тому навіть помилившись команда має шанси отримати перемогу.

Сучасні школярі змінили ігри на спілкування в месенджерах, а м’яч — на гаджет. За таких обставин уроки фізкультури, спортивні змагання, сучасні ігри-естафети на прикладі  «COOL GAMES» мають важливу місію — донести до свідомості учнів користь рухової активності та зацікавити іх різноманіттям фізичних вправ та ігор використовуючи інноваційні підходи для цього.  Наша ціль призвичаїти школярів до фізичної активності, здорового способу життя та піклування про своє тіло.  Адже,  рухова активність  допомагає дітям гармонійно розвиватися та підвищувати можливості організму.

Щиро дякуємо Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов за теплий прийом та дружню атмосферу.

Вчитель фізичної культури – Клапач Олег Іванович