"Пустило добро в наших душах коріння" - під таким поетичним слоганом пройшла зустріч у Центральна міська бібліотека Тернопіль з тернопільською авторкою Тамара Гнатович . На поетичні читання  завітали учні 7-б класу ТЗОШ 4 / кл. керівник Юлія Лазарук, бібліотекар Наталя Дворецька. Присутні прослухали ліричні, патріотичні вірші та поезію про війну, де головний лейтмотив- Перемога, мир, любов до України.

Ось що про зустріч написала сама авторка на своїй фейсбук сторінці:
Дорогі друзі!  Ми не були готові до стаєрської дистанції на воєнних дорогах, думали, що це десь на 1 км, але БОРЕМОСЬ і продовжуємо біг до СВОБОДИ, до ПЕРЕМОГИ.
Так, війна не тільки принесла розруху, болі, втрати, змінила розмірений ритм життя кожного українця, вона за мить зробила дорослими наших дітей і внуків.
В мирний час у мене було багато зустрічей з читачами, але вчорашня - це радість, прозріння, захоплення молодим поколінням, яке навчається, захищає рідний край. Дякую учням 7-Б класу ЗОШ №4 нашого міста за ясне проміння тепла, відкриті погляди, щирі серця, за розуміння кожного слова, промовленого мною, за рясні оплески! ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!
Спасибі класній керівничці Юлії Лазарук, також бібліотекарці Дворецькій Наталі за виовання молодих душ!