Здобута перемога це ще не все,

все – це постійно бажати перемоги.

Вінс Ломбарді

Впродовж тижня (23-27 січня) на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 проводився чемпіонат Тернополя з баскетболу 3х3 (Streetball) серед школярів в залік Тернопільської юнацької спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТЕ». Неймовірний азарт учасників, гарний настрій та активна підтримка глядачів зробили цей турнір незабутнім і яскравим.

Кожна гра була по-справжньому видовищна та захоплююча, яка тримала в напрузі як гравців, так і вболівальників. Перемоги прагнули усі, проте не всі змогли подолати групові ігри і попасти у фінал.

Гравці Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 завдяки злагодженій командні роботі та хорошим навичкам гри у вольовій та напруженій боротьбі здобули почесне перше місце на чемпіонаті Тернополя серед школярів з баскетболу 3х3 (Streetball). А «Кращим гравцем» турніру став капітан нашої команди Артем Скрипець.

Висловлюємо слова подяки організаторам, суддівській бригаді та господарям ТЗОШ № 26.

Вітаємо нашу командою зі заслуженою перемогою!

Вчитель фізичної культури Клапач О.І.