Новий відлік часу для школи? Перезавантаження пріоритетів та акцентів у роботі? Так – разом з першим захистом учнівських дослідницьких робіт в секції журналістики Тернопільського  обласного територіального відділення  Малої Академії Наук, що віднедавна працює в нашій школі. Саме сьогодні, 20 січня, 26 учнів спробували свої сили у проведені досліджень та написанні наукових робіт, перевірили свою грамотність, навчилися презентувати себе, і це неповний перелік переваг, які мають учні, що взяли участь у конкурсі. Членами журі стала яскрава плеяда науковців з вищих навчальних закладів міста. Позаду великий обсяг опрацьованої інформації, чисельні консультації з науковими керівниками, усвідомлення нескінченної кількості сфер і питань, які ще чекають на своїх дослідників. А попереду – нові життєві перспективи, адже гаслом нашого наукового товариства є «Ми не просто ставимо запитання, ми знаходимо на них відповіді».