Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.Це та мова, якою спілкуються на лінії фронту, у бомбосховищах та у волонтерських центрах. Це мова волі, мова боротьби, та мова, яка зараз стає популярною у всіх куточках світу. Щоб донести до учнів красу і багатство україн­ської мови, збагатити знання про рідну Україну, вихо­вувати глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, бажання берегти свою національ­ну культуру, бути патріотами своєї держави вчителем української мови та літератури Мазник В.А.був проведений брейн- ринг до Дня писемності та мови «Перлина душі- твоя мова і слово»,який відзначається щороку 09 листопада. Під час заходу учні показали гарне знання творів української літератури та продемонстрували хороші знання з української мови.