Робота з обдарованою молоддю у нашій школі вийшла на якісно новий рівень завдяки відкриттю шкільного наукового товариства, яке відбулося у п’ятницю 28.10.2022 року. Зрозуміти переваги участі у діяльності товариства нашим учням допомогли Вашків Леся Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського обласного відділення малої академії наук України Штука Світлана Всеволодівна Svitlana Shtuka та методист відділення філології та мистецтвознавства Гаврилевська Оксана Богданівна. Майстер клас з вчителями провела викладачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Худа Наталя Степанівна, учні мали нагоду  зустрітися з доценткою кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Адамською Зоряною Михайлівною та викладачкою кафедри психології розвитку та консультування Слободянюк Ольгою Леонідівною. Тема соціально-психологічного тренінгу «Я - лідер». Напередодні була проведена зустріч з дітьми, на якій обговорювалися ознаки успіху, способи його досягнення  та рецепт успіху сучасного школяра. З метою порівняння та пошуку спільного бачення таке ж завдання виконували учителі.

Новостворена інформаційна локація та обрання президента є першими кроками у діяльності товариства, тому перед усіма, хто буде дотичний до його розвитку, стоїть завдання створити умови для якісної системної роботи. Ми прагнемо найкращої перспективи для наших здібних учнів!