Напередодні Дня радіо, 15 листопада о 15:05 на Українському радіо у програмі "Небайдужі"  пролунало інтерв'ю з радіоведучими шкільної радіостудії Smile FM Тернопільської ЗОШ 4 Даниленко Лукою, Ковальчук Анастасією та Семенець Валерією.

Його творці кажуть: популярним і поширеним символом позитиву є смайлик. Smile з англійської означає усмішка. Саме такий веселий талісман-смайлик і є емблемою шкільної радіостудії. Тож "усміхнена назва" шкільного радіо, як- то кажуть, зобов’язує юних ведучих із вчителями проводити прямі ефіри з легкістю, з цікавинками, пізнавальною інформацією, улюбленою музикою і навіть радіоквестами! «Смайл fm» у шкільному ефірі лунає вісім років.

Його ведучими, кореспондентами, звукорежисерами є члени учнівського парламенту, ініціативні школярі, голови учнівських комітетів класів. І, що цікаво, створення радіо, а згодом шкільної медіа студії – це ініціатива самих учнів та учениць.

Ведучий програми Володимир Носков був вражений ентузіазмом та вправністю учнів у створенні цікавого пізнавального контенту для школярів. Приємно, що про діяльність нашої радіостудії розповідають на всеукраїнському каналі.

Продюсерка Юлія Шелудько та редактор Всеволод Чебодаєв

Запис ефіру