статьи о собаках

Ми у школі, ми у школі

Не сумуємо ніколи,

Бо учора – дошкільнята,

А тепер – одна сім’я.

30 вересня  2021 року у ТЗОШ № 4 відбулось чудове осіннє свято – «Посвята в Громадяни Веселкової країни».

За  місяць навчання у школі вчорашні дошкільнята вже стали справжніми першокласниками: вивчили правила для учнів, познайомились зі школою, вчителями, друзями-однокласниками.

В дворі  школи зібрались учні,  вчителі, щоб радісно та урочисто оголосити «Присягу Громадянина Веселкової Країни». Учні 1-го класу завзято пообіцяли навчатись на «відмінно», дбати про своє здоров'я, виконувати обов’язки учня школи та прославляти рідну Україну.

Директор школи Левенець Наталія Іванівна вручила першокласникам символічні пам'ятки громадян Веселкової Країни , бажаючи учням та їх батькам успіхів, терпіння та наснаги, добра, миру і злагоди.

Посвята в школярі була особливою і незабутньою, у дітей залишились про неї тільки приємні спогади, вони неодмінно допоможуть сформувати  позитивне ставлення до школи, навчання, однокласників і вчителів. 

шаблоны joomla образование