Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою. В основі терміну ''безпека життєдіяльності'' лежить співвідношення ''людина–середовище проживання''. Частіше жертвами нещасних випадків, аварій, стихійних лих стають діти. Як правило, вони не знають елементарних правил поведінки або просто бездумно та безпечно поводять себе на вулиці, на воді, під час купання, на дорозі, в побуті тощо. Разом з тим вони і самі створюють небезпечні ситуації. Щоб протистояти такому явищу в суспільстві, треба змінити наше ставлення до нещасних випадків, озброївши підростаюче покоління певним багажем знань, забезпечивши сприятливі умови для життя, навчання, відпочинку.

З 27.09.2021 по 03.10.2021 в школі проведено «Тиждень з правил дорожнього руху « Червоний, жовтий, зелений»».  Під час Тижня було проведено виховні години, інтерактивні уроки, бесіди-тренінги, квести, спортивні змагання, конкурс малюнків.  Усі заходи для учнів початкової школи було проведено очно.