Серед золотих сторінок історії школи неодмінно залишиться подія, яка яскравим спалахом сколихнула звичний ритм життя учителів та учнів і була підхоплена усіма засобами масової інформації міста. У школі поважні гості – мер міста Сергій Віталійович Надал та начальниця УО Ольга Петрівна Похиляк, бо 26 квітня на завершення низки заходів із святкування 75-ої річниці школи відбувається відкриття медіастудії «Inside Media”. Це стало можливим завдяки реалізації у місті проєкту «Шкільний громадський бюджет». Цій яскравій події передувала тривала підготовка: вибір та представлення проектів, голосування, оформлення документації,  пошук та закупівля обладнання, креативні дискусії зі створення логотипу, назви, дизайну студії, формату та тематики майбутніх програм. Найціннішим для нас є щирий відгук учнів, їх бажання долучитися до реалізації завдань, адже це і було найважливішим прагненням усіх, хто приєднався до медійної команди.