21 квітня 2021 року у 9-А класі відбувся урок «Сучасні онлайн-професії».

Проходив урок в онлайн-режимі. А провела його Тетяна Демчук - інтернет-маркетолог, мама учнів 9-А класу Валерії та Олександра Демчуків і випускниця Тернопільської школи №4 1991 року випуску.

На уроці дев'ятикласники дізналися про можливості заробітку в інтернеті, про роль соціальних мереж у просуванні товарів, послуг і брендів.

Тетяна розповіла про таких інтернет-професіях як інтернет-маркетолог, веб-дизайнер, сторісмейкер, веб-розробник, seo-оптимизатор, лінкбілдер, контент менеджер, відеограф, таргетолог, адміністратор чатів, ютуб-менеджер, адміністратор сайту, адміністратор соц.страніц, smm-менеджер, архітектор автоворонок і чат-ботів, скріптолог, адміністратор і модератор вебінарів, емейл-менеджер, адміністратор онлайн-курсів, менеджер чат-ботів.

Хлопці розповіли про свій досвід використання соц.мереж і зрозуміли важливість вивчення нового функціоналу інтернет-сервісів для сучасних компаній.

Час пролетів швидко, в дружній атмосфері.