Наближається час, коли здійсниться мрія  багатьох креативних  учнів та вчителів у нашій школі. Новим кроком у здійсненні якісних змін в освітньому та виховному процесах в закладі стане відкриття телевізійної студії. Це стало можливим завдяки участі у шкільному громадському бюджеті.  З особливим хвилюванням координатори проєкту та представники учнівського парламенту, майбутні ведучі та режисери шкільного медіа продукту, скористалися можливістю заглянути за лаштунки найкрутішого тернопільського телеканалу "Тернопіль 1", дізнатися більше про нюанси їх роботи та навіть розповісти про наші плани у програмі "Така як є". Дякуємо професіоналам, закоханим у свою справу - Тарасові Савчуку та Марічці Бурдяк! Чекаємо в гості!!