Ось і настав час розставити всі крапки над і – час підводити підсумки участі Тернопільської школи #4 у програмі підтримки освітніх реформ в Україні  «Демократична школа». 31 березня в режимі онлайн відбулася чергова зустріч з тренерами проєкту Наталею Маркусь та Наталею Герасим, що мала на меті виокремити серед  демократичних здобутків школи те, що стане історією успіху закладу на фінальному етапі участі в програмі. У  звітному виступі координатора проєкту Федоруца М.В. пролунала розповідь про процес обговорення, розробки, моніторингу  та запровадження нових правил для учнів, що були обрані як найяскравіший результат роботи в рамках програми для представлення на підсумковій зустрічі. Оскільки головним критерієм відбору є значущість і актуальність досягнутого для усіх сторін освітнього процесу – вчителів, учнів, батьків та громади, тренерами було запропоновано описати також як історію успіху процес створення в школі медіа студії, як такий, що у повній мірі відповідає зазначеним вимогам.

Позаду чисельні зустрічі і тренінги, години міркувань, прийняття складних рішень, узгодження планів і радість від досягнутого. Попереду – тривалий процес втілення запланованого, пошуку нових ідей і позитивної співпраці. З такою підтримкою є всі підстави для оптимізму!