З чим зазвичай асоціюються в нас зимові свята ? Якщо говорити про аромати, то це – запахи хвої, мандаринів, кориці, імбирю, пряників тощо.
         То ж напередодні зимових свят,  яких, як завжди, буде дуже багато, учні 1 - Г класу вже відчули наближення Нового Року і прийдешніх свят. До нас завітав майстер-кондитер, який навчив дітей прикрашати святкові прянички.
         Дітям роздали вже випечені пряники. З цього моменту розпочалася суцільна творчість – малювання, прикрашання та посипання. Не обійшлося без курйозів – хтось з’їв мало не всю глазур, не дочекавшись кінцевого витвору… Але в результаті – жодного однакового пряника, всі – авторські роботи, hand-made!…
         Після завершення майстер-класу дівчата та хлопці виходили зі стін школи з гарним, вже святковим настроєм, який вони несли додому разом із солодким привітом для батьків.