Згасає ніч. Остання зіронька опускається за обрій.Наближається світанок.Усі люди тихо сплять, чекаючи ранкового пробудження. І лише Святий Миколай мандрує світом , розносячи дари усім тим , хто їх по-справжньому заслужив :чи добрим серцем, чи милосердям, чи просто щирою дитячою вірою у диво... Для учнів 5-В класу був організований тематичний фотоквест « Ми чекаємо Святого Миколая».Діти, підготувавши гарні вірші та пісні, продемонстрували їх напередодні свята.Дуже цікавим для школярів був фотоквест, під час якого вони виконували різні завдання. Зробивши те чи інше завдання, діти робили спільне фото.Також під час заходу учні мали змогу більш детально дізнатися про це свято, почути декілька цікавих фактів про  Миколая. На завершення п‘ятикласники написали листи до Чудотворця!