Зерно завжди плідно сходить, коли потрапляє в родючий грунт. От і зараз ідея створення онлайн привітання для матерів, яку запропонували члени правління Тернопільського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», відгукнулась в учнів Тернопільської ЗОШ 4. Навіть карантин не став на заваді, а навпаки збагатив ідеями виконання. Вірші, пісні, музичні номери і просто щирі слова з уст дітей завжди найдорожчі. За ці роки під керівництвом класного керівника Карташової Ірини Ярославівни діти стали дружніми і зрілими. Як одна велика родина вони спільно привітали матерів. І хоча свято останнього дзвоника не збере їх разом, аби попрощатись з початковою школою, та вони зуміли саме таким чином зібратись для свята.