Крок за кроком Тернопільська загальноосвітня школа №4 впевнено рухається у напрямку оновлення разом з проєктом "Демократична школа".

06 квітня 2020 року 25 вчителів школи взяли участь в онлайн-зустрічі  для виконання 5 завдання проєкту "Що нового в освіті в Україні".

Учетелі опрацьовували "Абетку директора" та закон України "Про повну загальну середню освіту" і давали відповіді на такі запитання:

"Що важливого ці два документи кажуть про роботу вчителя?", "Що новий закон говорить про врядування у школі, роль учнівського самоврядування, батьків?", "Що важливого і/або нового говорять ці документи про роль адміністрації та директора в школі?",

"Які зміни варто запровадити у вашій школі та вам як учителю, щоб відповідати положенням цих документів?".

Виконаний регламент та повне охоплення поставлених цілей стали можливими завдяки злагодженій підготовці учасників та  дружній та невимушеній атмосфері, створеній тренерами Наталією Худою та Наталією Маркусь. Традиційними стали робота у групах та у програмі MENTIMETER. Кожен вчитель отримав змогу отримати вичерпне розуміння процесів створення, підтримки і вдосконалення освітнього середовища. Це однозначно сприятиме більш усвідомленому поступу у напрямку демократичних перетворень в освітньому закладі.