Першою зупинкою нашого маршруту став Краків. Місто польських королів із цікавою багатовіковою історією та старовинною європейською архітектурою. Учні побачили старе місто у вечірню пору, де все мерехтіло ліхтарями. Ми побачили Ринкову площу, що є серцем старого Кракова та найбільшою площею середньовічної Європи. Школярів вразив своєю величністю Вавель - історичний комплекс, що протягом багатьох століть є незмінним місцем поховання польських королів. Із неабияким захопленням учні розглядали Ягелонський університет, що є одним із найкращих та найдавніших університетів старої Європи із найбільшою в Польщі бібліотекою. І звісно ж набережна річки Вісла, де учні зробили фантастичні світлини на згадку. Наступною зупинкою став Дрезден, столиця німецької федеральної землі Саксонія. Найбільше запам’яталася усім Терраса Брюля, де ми мали змогу прогулятися та зробити цікаві фото. Часто цю набережну називають Балконом Європи – звідси відкривається неповторний краєвид на протилежну сторону річки Ельби. Ми побачили найвищу церкву у Німеччині Фрауенкірхе. Особливо увагу учнів привернула Дрезденська картинна галерея, в якій зберігається найбільша кількість унікальних колекцій картин у світі. Ми побачили «Секстинську мадонну», шедевр Рафаеля, що вважається найбільшим скарбом галереї. Усіх подорожуючих вразила «Княжа процесія» - фарфорова картина із правителями Саксонії, яка викладена на стіні замку-резиденції королів. Далі у нашому маршруті була колоритна Прага, трохи магічна, з цікавою історією і легендами про алхіміків. В екскурсійному маршруті були: Празький град, Карлів міст, Староміська площа, Міська ратуша, Карлівський університет, будинок у якому неодноразово гостював Альберт Ейнштейн. Цікаве враження по собі залишила Прага після прогулянки на річковому катері річкою Влтава. Подібні подорожі збагачують духовний та інтелектуальний світ школярів і залишають незабутні враження на все життя. Переглянути фото...