Учні 4-ої школи взяли участь у екологічній акції “Планети Б не існує” за збереження клімату.

Подія відбулася на театральному майдані нашого міста в рамках Глобального кліматичного страйку за майбутнє, який у цей день проходив одночасно у більш ніж 100 країнах світу та є найбільшим в історії одночасним страйком молоді

Вчені б'ють на сполох, що з нинішньою кількістю викидів парникових газів в атмосферу клімат ставатиме усе гарячішим, а екстремальні природні явища (повені, посухи, не очікувані зливи) - частішими. І молодь обурюється, що їхні уряди ставляться до цих застережень не так серйозно як мали б. Із серпня 2018 тисячі школярів страйкували під 300 урядовими установами. Страйки охопили Британію, США, Канаду, Австралію, Данію, Бельгію, Німеччину, Японію - загалом близько 30 країн світу.

15-16 березня - кульмінація загального протесту. Викиди парникових газів в атмосферу необхідно кардинально скорочувати.Адже запасного варіанту у нас немає.

ПЛАНЕТИ "Б" НЕ ІСНУЄ!!!!

(Переглянути фото...)