Сьогодні свято !!!
Наша імениннице,школо!!!
Ми - талановиті твої учні ,вітаємо тебе!
Вчора на святі усі школярики 3-Г презентували свої таланти.Щиро сподіваємося,що у новій , сучасній школі,якою ти прагнеш бути,вони розквітнуть сповна.
І у твоє свято даруємо тобі авторський вірш учениці 3-Г Кость Каріни:

Школа в нас гарная красуня,
Вона великая мудруня.
Ми в ній навчаємось читати й рахувати,
Ну , а я , звичайно, віршики складати.
І школа каже:"Любі мої діти ,
Бажаю вам завжди життю радіти".
Зі святом!!!

(Фотоматеріали...)

Ранок почався бодьоро: у спортивному залі вчителі фізкультури та учні 8-9 класу провели руханку для першачків, щоб розім'ятись перед насиченим днем. (Фотомить....)

Адміністрація та весь педагогічний колектив висловлюють щиру подяку батькам, які сьогодні виступили в ролі учителів та провели надзвичайно цікаві, нестандартні, креативні уроки.

Шановні батьки, дякуємо Вам за підтримку та розуміння. Ми завжди відчуваємо Вашу зацікавленість шкільними справами, готовність прийти на допомогу.

Ще раз переконуємось, що наші діти та їхні батьки – найкращі.

УРОКИ ВІД БАТЬКІВ ПРОВЕЛИ:

1-А – Футка Марія Юріївна

2-А – Бількевич Оксана Олексіївна

2-В – Побер Дарія Сергіївна

3-А - Піх Марія Вікторівна

4-В – Словак Людмила Іванівна

5-А – Молдавська Наталія Євгеніївна

5-Б – Зливко Ольга Миколаївна, Бакалець Олена Валеріївна

5-В – Магула Аліна Юріївна, Цюрак Олеся Романівна

6-Б – Нацюк Мирослава Миронівна

6-В – Петрук Людмила Петрівна

7-А – Полякова Світлана Володимирівна, Фрайнд Людмила Михайлівна

7-Б – Даниленко Лілія Миколаївна

7-В – Бакалець Олена Валеріївна

8-А,Б- Лавришин Олександра Миколаївна

8-В-9-Б – Мудра Олена Анаталіївна

10-А – Колодій Ірина Володимиріна

10-Б – Павлюк Інна Михайлівна

(Переглянути фотоматеріали...)

На 3 уроці було проведено шкільний квест серед учнів 5-х класів. Учні з задоволенням розгадували загадки і виконували завдання. Тема квесту : "Знання рідної школи"

(Переглянути фотоматеріали...)

Квест між учнями 7-х класів (Переглянути фотоматеріали...)

Спортивні змагання до дня школи " Спортсмени 4школи"

серед 2класів.

1-місце учні 2-в класу

2-місце учні 2-б класу

3-місце учні 2-а класу

Квест 10 клас, приурочений Дню школи

За що ми любимо нашу школу

Школа... Яке ж це неймовірне слово! Лиш почувши його,ми, немов за помахом чарівної палички /думкою переносимось в той день, коли вперше переступили поріг нетлінного святилища знань. Цей теплий спогад проносимо ми з собою через ціле життя. З сумною усмішкою на обличчі гортаємо сторінки шкільного альбому і повільно усвідомлюємо - це все залишиться в наших серцях якнайкраще що було, і що вже більше ніколи не вдасться пережити знову. Витираємо очі, що вже встигли наповнитись слізьми,! знову задаємось питанням: «За що? 3а що я так люблю її? Чому ніяк не можу забути?» Відповідь знову знаходиться сама собою.

Можливо, за вчителів, що зуміли навчити тебе не лише грамотності,а й всього того, про що не пишуть навіть в книжках. Виховали в тобі людину, патріота, борця, особистість.

Можливо,за ті дні, тижні, місяці, роки, які провів за улюбленою партою в компанії небайдужих тобі людей.

Можливо, за друзів, з якими пережив безліч незабутніх моментів, які підтримували, допомагали, вірили в тебе, робили кожну хвилину твого шкільного життя воістинно неповторною.

Можливо, за ту мить, коли ти вперше зрозумів, що таке по справжньому покохати...

Можливо, за те, що зараз віддав би все, щоб знову блукати до болю знайомими коридорами, чути веселий сміх і давно забуті голоси шкільних товаришів, які весело підморгуючи, кличуть тебе до гри, поглянути в очі найкращого в світі вчителя - класного керівника, сісти за стареньку парту із нетерпінням чекати дзвінка.

Школа - це дім мрій, радості, дитячого сміху, амбіцій, перспектив і перемог. Школа - це життя, життя - це школа.

(Переглянути фотоматеріали...)

8-і класи "Школа майбутнього" (Переглянути фотоматеріали...)

Змагання з математики 6-і класи (Переглянути фотоматеріали...)

Спортивні змагання до дня школи " Спортсмени 4 школи" серед 3 класів.

1-місце учні 3-б класу

2-місце учні 3-в класу