В понеділок 19 березня 2018 року в УД «Перемога» відбувся конкурс «Талант оздоблений красою», в якому взяла участь учениця 9-А класу, справжня гордість нашої школи Магула Катя. Вісім учасниць змагались у конкурсах, демонструючи свою креативність, відкритість, красу та інтелект. Катя продемонструвала чисельні уміння та таланти – декламування, пластика, грація, перевтілення і багатий внутрішній світ. Мабуть, зайве нагадувати знов про суб’єктивність оцінювання, недотримання вимог положення та інші очевидні недоліки конкурсу, які ставлять під сумнів доцільність участі у ньому. Найважливіше, що виступ  Каті став справжнім святом для усіх, хто прийшов вболівати за сміливу, обдаровану і працьовиту розумничку. Дякуємо за підготовку батькам Катрусі та учителям, що долучились до створення необхідних матеріалів та елементів образу.

(Переглянути фотоматеріали.....)