Ні для кого не секрет, що престиж знань і навчання серед сучасних учнів не є достатньо високим. Водночас і вчителі, і учні нашої школи усвідомлюють важливість вивчення іноземної мови у сучасному глобалізованому світі. Тому одним із основних завдань, які ставили перед собою організатори позакласного заходу A-levelbattle, що проходив у рамках тижня іноземних мов, було максимально підвищити авторитет сильних учнів і заохотити їх до подальшого розвитку.

Шляхом випадкового вибору було сформовано 6 команд із учнів 9-11 класів, які демонструють найвищі результати з англійської мови. Змагання тривали 2 дні. Згуртованій роботі команд сприяв перший конкурс “ScavengerHunt”. Діти проявили креативність та вразили винахідливістю. У другий конкурсний день учні стали учасниками економічного конкурсу DevelopingaNation,у якому вони повинні були скласти програму порятунку острова, що знаходиться у складній економічній ситуації. Наступним завданням був GrammarAuction, команди змагалися за право купити правильні речення із списку запропонованих. Розвитку умінь сприймати на слух сприяв пісенний конкурс. Кожна з команд заповнювала пропуски у тексті сучасної пісні, а конкурс приказок показав мовне чуття та гнучкість мислення і збагатив їх активний словниковий запас.

Сучасна школа потребує створення та формування нових традицій. Сподіваємося, що цією новою життєздатною традицією і стане щорічне проведення “A-levelbattle”, на якому молодші учасники перейматимуть досвід старших і їх спільні досягнення мотивуватимуть інших до вивчення англійської мови. (Переглянути фото....)